Toyokuni japanskt träsnitt

Toyokuni japanskt träsnitt
Toyokuni japanskt träsnitt
Toyokuni japanskt träsnitt
Toyokuni japanskt träsnitt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UTAGAWA TOYOKUNI III, 1800-tal, figurscen geisha, träsnitt, bladmått ca 35x25 cm

Skador, gulnad

737508

2020-02-16