Matsalsbord

Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATSALSBORD, gustaviansk stil, slutet av 1900-talet, bemålat i pärlgrått, höjd ca 73, 140x100, medföljer 2 iläggskivor á 50 cm

Bruksslitage, stötmärke kring toppskiva

737512

2020-02-23