Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYUND, 4 dlr, hänkelvaser i glaserat stengods, Rörstrand, signerade, höjd ca 18 - 28 cm
Skador: De 3 större är 2:a sortering
737521
2020-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här