Gunnar Nylund vaser

Gunnar Nylund vaser
Gunnar Nylund vaser
Gunnar Nylund vaser
Gunnar Nylund vaser

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NYUND, 4 dlr, hänkelvaser i glaserat stengods, Rörstrand, signerade, höjd ca 18 - 28 cm

Skador: De 3 större är 2:a sortering

737521

2020-02-20