Elis Bergh tillskriven Bordslampa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIS BERGH (1881-1954), tillskriven, bordslampa, C G Hallberg, Stockholm 1920-tal, fot av nysilver, höjd ca 55 cm

Slitage

737526

2020-02-16