Helene Billgren

Helene Billgren
Helene Billgren
Helene Billgren
Helene Billgren

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELENE BILLGREN (född 1952): Kvinnofigur framifrån samt i ena hörnet ögonfransar, signerad Helene Billgren, numrerad 123/250, färgetsning, bildmått 22x33 cm

737530

2020-02-19