Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Slädfärd med renar, signerad samt daterad 14/4 1922, blandteknik ca 23c30 cm, bildtext av Skum i nederkanten
Skador: Något gulnat ark
737536
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här