Nils Nilsson Skum teckning

Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning
Nils Nilsson Skum teckning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Slädfärd med renar, signerad samt daterad 14/4 1922, blandteknik ca 23c30 cm, bildtext av Skum i nederkanten

Skador: Något gulnat ark

737536

2020-02-22