Frederik Wilhelm Svendsen

Frederik Wilhelm Svendsen
Frederik Wilhelm Svendsen
Frederik Wilhelm Svendsen
Frederik Wilhelm Svendsen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FREDERIK WILHELM SVENDSEN (1885-1975), interiör med bornholmsur, signerad, bildmått 60x81 cm

Sedvanligt ytslitage

737542

2020-02-24