Martin Wickström

Martin Wickström
Martin Wickström
Martin Wickström
Martin Wickström
Martin Wickström
Martin Wickström

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

MARTIN WICKSTRÖM (b. 1957): "F Y", multipel, 11/100, signerad och daterad a tergo 2003, 19x11 cm.

Signed and dated 2003 on verso, 19 x 11 cm.

Tema:
Nutida konst, ett urval

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Långfingret med smärre slitage

737543

2020-04-12