Golvlampa Lyktan

Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan
Golvlampa Lyktan

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOLVLAMPA,1980-tal, 5 armad, etikettmärkt Lyktan, mässing, fot i plast med marmorimitation, höjd ca 190 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

737552

2020-02-22