Tore Wideryd

Tore Wideryd
Tore Wideryd
Tore Wideryd
Tore Wideryd
Tore Wideryd
Tore Wideryd

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE WIDERYD (1908-1992): Vy över Stockholm takåsar, signerad T Wideryd, olja på pannå, 18x34 cm

737554

2020-02-19