Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957), Ekorren i finrummet, signerad Ernst Billgren, numrerad 100/175, färglitografi, ca 51 x 63 cm
737563
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här