Ernst Billgren färglitografi

Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957), Ekorren i finrummet, signerad Ernst Billgren, numrerad 100/175, färglitografi, ca 51 x 63 cm

737563

2020-02-16