Ernst Billgren färglitografi
2020-02-16
737563
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957), Ekorren i finrummet, signerad Ernst Billgren, numrerad 100/175, färglitografi, ca 51 x 63 cm