Ernst Billgren
Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957): "Vid vägens slut", fem litografier och en etsning, signerade och numrerade 2014/2015, 54,5 x 80,5 cm.
Five litographs and one etching, signed and numbered Ernst Billgren, 2014 / 2015, S. c 54,5x80,5 cm
Tema:
Nutida konst, ett urval
För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se
737570
2020-04-12