Ernst Billgren

Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren
Ernst Billgren

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Vid vägens slut", fem litografier och en etsning, signerade och numrerade 2014/2015, 54,5 x 80,5 cm.

Five litographs and one etching, signed and numbered Ernst Billgren, 2014 / 2015, S. c 54,5x80,5 cm

Tema:
Nutida konst, ett urval

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

737570

2020-04-12