Elektroskandia bordslampa

Elektroskandia bordslampa
Elektroskandia bordslampa
Elektroskandia bordslampa
Elektroskandia bordslampa
Elektroskandia bordslampa
Elektroskandia bordslampa
Elektroskandia bordslampa
Elektroskandia bordslampa
Elektroskandia bordslampa
Elektroskandia bordslampa
Elektroskandia bordslampa
Elektroskandia bordslampa

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELEKTROSKANDIA, bordslampa, funkis ca 1940-tal, blästrad beige metall, ställbar skärm, höjd ca 36 cm

Fläckar, repor

737589

2020-02-19