Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELEKTROSKANDIA, bordslampa, funkis ca 1940-tal, blästrad beige metall, ställbar skärm, höjd ca 36 cm
Fläckar, repor
737589
2020-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här