Sidbord 1800-tal

Sidbord 1800-tal
Sidbord 1800-tal
Sidbord 1800-tal
Sidbord 1800-tal
Sidbord 1800-tal
Sidbord 1800-tal
Sidbord 1800-tal
Sidbord 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-tal, sengustaviansk stil, fanerat med alm, låda i sarg, höjd ca 74 cm, 53x37 cm

Slitage, torrsprickor, nyckel saknas

737594

2020-02-16