Gunnar Nylund Rörstrand

Gunnar Nylund Rörstrand
Gunnar Nylund Rörstrand
Gunnar Nylund Rörstrand
Gunnar Nylund Rörstrand
Gunnar Nylund Rörstrand
Gunnar Nylund Rörstrand

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR NYLUND, 5 dlr, vaser, ytterfoder samt fat, glaserat stengods, Rörstrand signerade/stämplade, största H ca 28 cm

Skador: ytterfoder med invändig belägning

737596

2020-02-20