Sven Middleboe Verona takarmatur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEND MIDDELBOE, "Verona´´ takarmatur, formvigen under 1960-talet, 7 lameller i vitlackerad plåt, höjd ca 30, diameter ca 45 cm

Någon lamell skev, avskav, bruksslitage

737599

2020-02-19