Anna Petrus kork

 Anna Petrus kork
 Anna Petrus kork
 Anna Petrus kork
 Anna Petrus kork
 Anna Petrus kork
 Anna Petrus kork
 Anna Petrus kork
 Anna Petrus kork

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA PETRUS (1896-1949), flaskkork, tenn, för Firma Svenskt Tenn, Stockholm, 1900-tal, höjd ca 5,5 cm

Slitage

737609

2020-02-16