Bricka 1800/1900-tal
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRICKA / BRICKBORD, 1800/1900-tal, grön bricka med genombruten dekor i sargen och lejontassar, bricka på ej tillhörande vikbar benställning, höjd ca 60, 63x44 cm
Bricka med slitage och skador.
737614
2020-02-16