1-par fåtöljer samt bord i rotting och bambu

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER samt BORD, 3 dlr, slutet av 1900-talet, stomme i bambu samt rotting, bord med glasskiva, snurrbara fåtöljer, medföljer dynor till fåtöljerna, sitthöjd ca 36, bordets höjd ca 58, diamater 50 cm

Smärre slitage, litet avslag vid glasskivan

737620

2020-02-22