1-par fåtöljer samt bord i rotting och bambu
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER samt BORD, 3 dlr, slutet av 1900-talet, stomme i bambu samt rotting, bord med glasskiva, snurrbara fåtöljer, medföljer dynor till fåtöljerna, sitthöjd ca 36, bordets höjd ca 58, diamater 50 cm
Smärre slitage, litet avslag vid glasskivan
737620
2020-02-22