Beverloo Corneille

Beverloo Corneille
Beverloo Corneille
Beverloo Corneille
Beverloo Corneille
Beverloo Corneille
Beverloo Corneille

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922 - 2010): Glad komposition av fåglar i ett träd, färglitografi, signerad och numrera 34/60 signerad och daterad -62. ca 40x55 cm

737624

2020-02-16