Sängbord 1-par mahogny

Sängbord 1-par mahogny
Sängbord 1-par mahogny
Sängbord 1-par mahogny
Sängbord 1-par mahogny
Sängbord 1-par mahogny
Sängbord 1-par mahogny
Sängbord 1-par mahogny
Sängbord 1-par mahogny
Sängbord 1-par mahogny
Sängbord 1-par mahogny
Sängbord 1-par mahogny
Sängbord 1-par mahogny

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1-par, 1900-talets senare hälft, mahogny, med skåpdörrar i glas, mässingshandtag, höjd ca 61, 49x39 cm

Smärre slitage, repa på ena skivan

737625

2020-02-22