Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

4 600 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, mahognyfanér, delvis läderklädd skiva, beslag i mässing, höjd 77/106, 114x61 cm

Ytskador, nyckel till hurtsar finns.

737647

2020-02-18