Klubbat för:
4 600 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, mahognyfanér, delvis läderklädd skiva, beslag i mässing, höjd 77/106, 114x61 cm
Ytskador, nyckel till hurtsar finns.
737647
2020-02-18