Hyllplan i teak med vitrin 1960-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 4-delat, 1960-tal, teak, glasade dörrar med bakliggande hyllplan, två skåpdel invändigt med hyllplan samt en skåpdel med 4 lådor, vitrindelens höjd ca 120, 90x25, skåpdelens höjd ca 44,5, 90x42 samt skåpdel med lådor höjd ca 44,5, 70x42cm

Bruksslitage, repor, utsågad del vid bakstycke

737654

2020-02-22