Fåtölj samt fotpall Åke Fribyter "Kroken"

Fåtölj samt fotpall Åke Fribyter

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE FRIBYTER, "Kroken", 1-par fåtöljer, stomme i formböjd vitlackerad bok, klädsel i brunt skinn,1970-tal, Nelo Möbler, fåtöljens höjd ca 90, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, smärre repor/avslag

737656

2020-02-22