Satabord
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SATSBORD, 2+1 st, 1900-talets tredje kvartal, magognyfanér, mässingslister, delvis stämplade SMI 138, för Sveriges Möbelindustriförbund, höjd ca 53, 59x40 resp. 50, 52x36 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage och märken. Det mindre satsbordet saknar en del, solblekta skivor
737667
Päivämäärä:
2020-02-18