Satabord

Satabord
Satabord
Satabord
Satabord
Satabord
Satabord
Satabord
Satabord

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SATSBORD, 2+1 st, 1900-talets tredje kvartal, magognyfanér, mässingslister, delvis stämplade SMI 138, för Sveriges Möbelindustriförbund, höjd ca 53, 59x40 resp. 50, 52x36 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage och märken. Det mindre satsbordet saknar en del, solblekta skivor

737667

Päivämäärä:

2020-02-18