Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD, String Seffle, 1900-talets andra hälft, valnöt, höjd ca 53, 70x48 cm

Bruksslitage, repor, märken

737685

2020-02-23