Rudberg oljemålning

Rudberg oljemålning
Rudberg oljemålning
Rudberg oljemålning
Rudberg oljemålning
Rudberg oljemålning
Rudberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Hamn och backafall, Hven", signerad Rudberg, påskrift på spännram med datering -39?, olja på duk, ca 41x78 cm

Krackeleringar

737739

2020-02-22