Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Hamn och backafall, Hven", signerad Rudberg, påskrift på spännram med datering -39?, olja på duk, ca 41x78 cm
Krackeleringar
737739
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här