Vas Ström

Vas Ström
Vas Ström
Vas Ström
Vas Ström
Vas Ström
Vas Ström
Vas Ström
Vas Ström

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER OLOF STRÖM, vas, Alsterfors, 1960-tal, undertill signerad o daterad PO Ström -68, höjd ca 25 cm

737740

2020-02-22