Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLF SMEDMAN (1929-2000): (2) Harar, varav en signerad och daterade Rolf Smedman 1967, blandteknik resp. tusch, bildmått ca 15x20 resp 25x18 cm
En med dedikation
737745
2020-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här