Rolf Smedman

Rolf Smedman
Rolf Smedman
Rolf Smedman
Rolf Smedman
Rolf Smedman
Rolf Smedman
Rolf Smedman
Rolf Smedman

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLF SMEDMAN (1929-2000): (2) Harar, varav en signerad och daterade Rolf Smedman 1967, blandteknik resp. tusch, bildmått ca 15x20 resp 25x18 cm

En med dedikation

737745

2020-02-18