Rolf Smedman akvareller

Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF SMEDMAN (1929-2000): (4) Flugor, signerade Rolf Smedman, varav två daterade -70 samt 1982, akvareller, motivyta ca 8x13, 7,5x13, 7,5x13,5, 7x13 cm

737755

2020-02-18