Prismor större parti
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PRISMOR, 18/1900-tal, större antal, bestående av bl.a lövprismor, spiror, underkulor, stamglas, ljusmanchetter, medföljer även parti ljuspipor i mässing, ej fullt genomgångt
Nagg och skador kan förekomma, ej fullt genomgånget, visas på begäran
737762
2020-02-21