Prismor större parti

Prismor större parti
Prismor större parti
Prismor större parti
Prismor större parti
Prismor större parti
Prismor större parti
Prismor större parti
Prismor större parti

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRISMOR, 18/1900-tal, större antal, bestående av bl.a lövprismor, spiror, underkulor, stamglas, ljusmanchetter, medföljer även parti ljuspipor i mässing, ej fullt genomgångt

Nagg och skador kan förekomma, ej fullt genomgånget, visas på begäran

737762

2020-02-21