Prismor större parti

Prismor större parti
Prismor större parti
Prismor större parti
Prismor större parti
Prismor större parti
Prismor större parti

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRISMOR, 18/1900-tal, större antal, bestående av bl.a wachtelprismor, delvis i rökfärgad ton, lövprismor, piggprismor, stavverk m.m, ej fullt genomgånget

Nagg och skador kan förekomma, ej fullt genomgånget, visas på begäran

737763

2020-02-21