Rolf Smedman akvareller

Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLF SMEDMAN (1929-2000): (2) Lake och lax, signerade Rolf Smedman, laxen orginalillustraion för Natur och Kultur 1987, akvareller, motivyta ca 13x26 resp. 8x25 cm

737767

2020-02-18