Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIC (ERIK) SÖDERHOLM, gräddkanna / mjölkkanna, silver, Härnösand, empire, 1832, delvis godronnerad, uppsvängd hänkel, höjd 15 cm, vikt 164 gram.
Åldersrelaterat slitage, bucklor.
737794
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här