Vas porslin Kina 1800-tal

Vas porslin Kina 1800-tal
Vas porslin Kina 1800-tal
Vas porslin Kina 1800-tal
Vas porslin Kina 1800-tal
Vas porslin Kina 1800-tal
Vas porslin Kina 1800-tal
Vas porslin Kina 1800-tal
Vas porslin Kina 1800-tal
Vas porslin Kina 1800-tal
Vas porslin Kina 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-talets slut, balusterformad, med hänklar i form av parställda fohundar, polykrom dekor, höhd ca 46 cm

Fotringen med nagg

737800

2020-02-22