Brickor Rörstrand
Valmis
2020-02-18
737804
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BRICKOR, 2 st, 1800-talets slut, Rörstrand, flintgods, montering i vitmetall, motiv med blommor, varav en märkt Östberg & Lenhardtsons Aktiebolag, längd 48 resp 49 cm
Fläckar och krackeleringar