Niclas Hoflin, Nomad dubbel small

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NICLAS HOFLIN, "Nomad dubbel small" taklampor, 1-par, Rubn, svartlackerad metall samt detaljer i obehandlad mässing, höjd ca 25 cm, diameter 11,5 cm

Skador: Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funkltionen, Inget märkbart slitage, framstår som oanvända

737807

2020-02-23