Niclas Hoflin, Nomad dubbel small
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NICLAS HOFLIN, "Nomad dubbel small" taklampor, 1-par, Rubn, svartlackerad metall samt detaljer i obehandlad mässing, höjd ca 25 cm, diameter 11,5 cm
Skador: Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funkltionen, Inget märkbart slitage, framstår som oanvända
737807
2020-02-23