Rolf Smedman akvareller

Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller
Rolf Smedman akvareller

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF SMEDMAN (1929-2000): (2) Sjöfåglar resp. fågel på gren, signerad resp. signerad och daterad Rolf Smedman -93, akvareller, bildyta ca 29,5x23 resp. 22x17,5 cm

737819

2020-02-18