Flintlåsgevär

Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, svenskt, troligen m/1811, stock med spår av svärta, längd ca 145,5 cm, längd ca 66 cm, bajonett medföljer

Slitage och skador, laddstock och skruv till bajonett saknas

737835

2020-02-18