Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
FIGURINER, 2 st., porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor i emaljfärger, höjd ca 32 cm
Nagg, båda med lagningar
737839
2020-02-22