Figuriner Kina porslin

Figuriner Kina porslin
Figuriner Kina porslin
Figuriner Kina porslin
Figuriner Kina porslin
Figuriner Kina porslin
Figuriner Kina porslin
Figuriner Kina porslin
Figuriner Kina porslin
Figuriner Kina porslin
Figuriner Kina porslin

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st., porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor i emaljfärger, höjd ca 32 cm

Nagg, båda med lagningar

737839

2020-02-22