Joan Miró färglitografi

Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi

Klubbat för:

23 000 SEK

20 000 SEK

JOAN MIRÓ, färglitografi, 1972, "Affiche pour l´exposition Sobreteixims i escultures", signerad och numrerad 30/150, bladstorlek ca 76,5 x 58 cm

737844

2020-02-25