Klubbat för:
23 000 SEK
20 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, 1972, "Affiche pour l´exposition Sobreteixims i escultures", signerad och numrerad 30/150, bladstorlek ca 76,5 x 58 cm
737844
2020-02-25