Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "På balkongen", signerad L Jirlow, HC, färglitografi, bildmått ca 44x61 cm
737846
2020-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här