Sigge Bergström

Sigge Bergström
Sigge Bergström
Sigge Bergström
Sigge Bergström
Sigge Bergström
Sigge Bergström

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975): komposition, signerad och daterad Sigge Bergström 1946 samt med dedikation, olja på pannå, ca 45x55 cm

737853

2020-02-21