Ulf Greder färglitografi
2020-02-17
737858
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): "The Phene Arms", signerad Ulf Greder, provtryck, färglitografi, ca 49,5x59,5 cm