Sven Lidberg färglitografi

Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): "Den Gyldene Freden", färglitografi, signerad samt numrerad 44/270, bildyta 13x30 cm

Ej examinerad ur ram

737859

2020-02-22