Klubbat för:
80 EUR
Utropspris
200 EUR
TAPIO WIRKKALA, vas, signerad Tapio Wirkkala - 3506, mitten av 1960-talet. klart glas blåst i form, delvis matterad yta, höjd 21 cm, bredd 13,5 cm
737866
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här