Parti klockor 7 delar 1800-1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARTI KLOCKOR, 7 delar, 1800-1900-tal, blandade delar armbandsur/ fickur/ klockkedja, material silver/ doublé/ guld/ stål

Bruksslitage. Del med gravyr. SAV garanterar ej funktionen.

737867

2020-02-23